Wydarzenia

World Ducati Week 2024: bilety są już dostępne!

2024-03-14


Dwunasta edycja wyjątkowego wydarzenia World Ducati Week symbolizującego pasję do Ducati odbędzie się w dniach 26-28 lipca 2024 roku. Tor Misano World Circuit i Riwiera Adriatycka są gotowe na przyjęcie Ducatisti i wszystkich fanów motocykli z całego świata. Bilety są już dostępne na stronie ducati.com.

Odliczanie do WDW 2024 oficjalnie się rozpoczęło! Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w niezapomnianym wydarzeniu, które symbolizuje pasję do Ducati wśród entuzjastów na całym świecie. Od 26 do 28 lipca 2024 roku tor wyścigowy Misano World Circuit imienia Marco Simoncellego i cała Riwiera Adriatycka zostaną ponownie rozświetlone dzięki pasji tysięcy fanów jednośladów.
World Ducati Week to ogromna impreza, która jest w stanie przyciągnąć ludzi z każdego zakątka świata, aby świętować pasję do dwóch kółek i czerwonych motocykli z Borgo Panigale. To wydarzenie, którego nie może przegapić nikt, kto ma w sercu motocykle - łączy w sobie emocje związane z jazdą, premiery nowych produktów, chwile zabawy, parady motocyklowe, spotkania z zawodnikami i wiele innych inicjatyw stworzonych, aby zaspokoić pasję Ducatisti i fanów w każdym wieku.

Wielkie spotkanie organizowane przez Ducati rośnie i staje się coraz lepsze z edycji na edycję, a w Borgo Panigale prace już się rozpoczęły, aby World Ducati Week 2024 było najlepszą edycją w historii. Istnieje wiele składowych spektakularnego wydarzenia: coraz szersza gama produktów, seria niezapomnianych wrażeń dla uczestników, rozrywki zarówno w ciągu dnia, jak i wieczorem, a także duża przestrzeń zarezerwowana dla uniwersum Ducati Corse, w której znajdą się najlepsi zawodnicy startujący na Ducati w MotoGP i WorldSBK.

W programie, który wciąż jest opracowywany znajduje się stały punkt: Wyścig Mistrzów, który został ponownie potwierdzony jako główna atrakcja World Ducati Week 2024. W piątek 26 i sobotę 27 lipca zawodnicy Ducati wyjadą na tor w Misano, aby wziąć udział w niezapomnianym wyścigu. Dla entuzjastów sportów motorowych jest to wyjątkowa okazja, aby zobaczyć swoich idoli w akcji i dać się ponieść adrenalinie w prawdziwie wyścigowym stylu.


Bilety na udział w WDW 2024 można nabyć na stronie ducati.com i są one dostępne w formule Biker Pass (uczestnik z motocyklem) i Visitor Pass (pasażer lub uczestnik pieszy) na jeden lub wszystkie trzy dni wydarzenia. Oba zapewniają dostęp do wszystkich stref publicznych, z możliwością bezpłatnego udziału w wielu atrakcjach: od konkursów, przez rozmowy z inżynierami, projektantami i ekspertami Ducati, po sesje i zdobywanie autografów od zawodników. Trzydniowy karnet oferuje również kilka niezapomnianych okazji, w tym możliwość jazdy na torze własnym motocyklem, jazdy testowe modelami Ducati, które można zarezerwować później za pośrednictwem specjalnej platformy przy użyciu kodu z biletu. Ponadto wszyscy posiadacze biletów na WDW będą mogli skorzystać ze zniżki na wejściówkę do fabryki i muzeum Ducati w Borgo Panigale. Wstęp na World Ducati Week jest bezpłatny dla osób niepełnoletnich do 18 lat, a także dla wszystkich uczestników pochodzących z Azji, Afryki, obu Ameryk i Oceanii oraz dla osób niepełnosprawnych i osób im towarzyszących. Stawka zniżkowa dostępna jest tylko dla aktywnych członków oficjalnych klubów Ducati na rok 2024. Aby uzyskać informacje wystarczy skontaktować się z D.O.C. Ducati Klub Polska. Kod rabatowy na zakup biletów można również otrzymać kontaktując się z dealerami Ducati.

Więcej informacji na temat cen i sposobu zakupu biletów można znaleźć w specjalnej sekcji na oficjalnej stronie internetowej Ducati. Bilety są dostępne wyłącznie w formacie cyfrowym.


KUP BILET

 

Wszystkie najnowsze wiadomości i aktualizacje będą dostępne na dedykowanej stronie internetowej, na kanałach społecznościowych Ducati oraz na oficjalnej stronie World Ducati Week na Facebooku. Ponadto ważną nowością edycji 2024 jest stworzenie WDW App, czyli aplikacji, w której można znaleźć wszystkie przydatne informacje na temat World Ducati Week. Aplikację WDW można pobrać z App Store i Play Store.


Serdecznie zachęcamy do udziału w imprezie World Ducati Week 2024 z grupą Ducatisti z Polski. Wraz z naszym Partnerem, firmą MotoTravels.pl, zarezerwowaliśmy noclegi w dwóch hotelach w miejscowości Cattolica, a także możliwość transportu motocykli ciężarówką w dwie strony. W zależności od własnych preferencji można zdecydować się na jeden z trzech wariantów wyjazdu.

 

ZAPISZ SIĘ NA WYJAZD 


#WorldDucatiWeek2024 #WDW2024