Promocje dealera

Poczuj potworną wolność jazdy Monsterem z bezpłatnym pakietem przeglądów

2023-04-27


Tylko w maju w cenie zakupu motocykla Ducati Monster, Monster+ i Monster SP otrzymasz promocyjny pakiet korzyści serwisowych obejmujący bezpłatne przeglądy w ciągu dwóch lat.

Teraz możesz mieć kultowego Monstera z atrakcyjnym pakietem serwisowym. Przez dwa lata od daty zakupu, niezależnie od liczby kilometrów, które pokonasz w tym czasie, nie musisz martwić się o koszty przeglądów swojego motocykla w autoryzowanym serwisie Ducati – pokryjemy je za Ciebie! Tobie pozostaje wyłącznie potworna frajda z jazdy.

Oferta specjalna skierowana jest do klienta detalicznego, jest ograniczona czasowo do dwóch lat od daty zakupu, a ilość pojazdów limitowana. Obejmuje motocykle Monster, Monster+ i Monster SP, które zostały zakupione w autoryzowanej sieci Ducati w Polsce i zarejestrowane w dniach od 1 do 31 maja 2023 roku. Promocja dotyczy wyłącznie przeglądów, które są zgodne z planem przeglądów okresowych pojazdów. Pakiet bezpłatnych przeglądów realizowany jest wyłącznie w autoryzowanej stacji dealerskiej Ducati, w której motocykl został zakupiony i nie podlega wymianie na gotówkę bądź inne świadczenia.Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Twoim dealerem Ducati.


#Ducati #Monster #JustFun