Promocje dealera

Niepowtarzalna okazja: ostatnie egzemplarze z rocznika 2022

2023-01-12


Z początkiem roku skorzystaj z niepowtarzalnej okazji na zakup wymarzonego Ducati w korzystnej cenie. W salonach Ducati od ręki dostępne są wybrane motocykle z rocznika 2022.

Wszystkie motocykle standardowo objęte są czteroletnią gwarancją bez limitu kilometrów 4Ever Ducati. Skontaktuj się z przedstawicielem jednej z autoryzowanych stacji dealerskich Ducati w celu uzyskania informacji i poznania oferty.


Wyposażony w 21-calowe koło przednie i 18-calowe tylne, nowy DesertX został zaprojektowany, aby sprostać każdej nawierzchni. Dowiedz się więcej o motocyklu, dla którego przygoda nie ma żadnych ograniczeń.


Hypermotard 950 to idealny wybór dla wszystkich tych, którzy chcą oddać się czystej przyjemności płynącej z przypływu adrenaliny podczas jazdy. Przeczytaj więcej o modelu, który przenosi zabawę na najwyższy poziom.


Monster to esencja Ducati w najlżejszej i najbardziej kompaktowej formie. Dowiedz się więcej o kultowym motocyklu, który na nowo definiuje koncepcję sportowego nakeda.


Multistrada V2 to idealny motocykl do doświadczania przyjemności podróżowania każdego dnia. Przeczytaj więcej o modelu, który potrafi zapewnić zwinną, intuicyjną i błogą turystykę.


Multistrada V4 jest wszechstronna i wygodna, a jednocześnie zapewnia niesamowite osiągi. Dowiedz się więcej o motocyklu, który dzięki swoim właściwościom króluje na wszystkich rodzajach dróg i bezdroży.


Panigale V2 świetnie sprawdzi się zarówno podczas jazdy po torze wyścigowym, jak i eksploatacji na drogach publicznych. Przeczytaj więcej o modelu, który jest doskonałą syntezą siły i elegancji.
Panigale V4 opiera się na ciągłej wymianie informacji i technologii pomiędzy światem wyścigów i motocyklami produkowanymi seryjnie. Dowiedz się więcej o ewolucji prędkości Ducati.


Streetfighter V4 króluje na szczycie segmentu z niezrównanym poziomem wyposażenia i oszałamiającymi osiągami. Przeczytaj więcej o hypernakedzie rodem z Borgo Panigale.


Supersport 950 łączy sportowy charakter z zaawansowaną elektroniką i użytecznością na co dzień. Dowiedz się więcej o motocyklu, na którym każda przejażdżka będzie przygodą życia.


XDiavel oferuje design, technologię i osiągi, jakich oczekuje się od rasowego motocykla z Bolonii. Przeczytaj więcej o modelu, który w segmencie cruiserów ma swój własny i niepowtarzalny styl.


Podane ceny mają wyłącznie charakter informacyjny, a dystrybutor zastrzega prawo do ich zmiany. Liczba egzemplarzy objętych cenami promocyjnymi jest ograniczona, a ofertę można otrzymać we wszystkich stacjach dealerskich Ducati w Polsce. 


#Ducati2022