Promocje dealera

Czas zrealizować marzenia! Tylko teraz Multistrada V4 w promocyjnym leasingu 103%

2023-04-13


Początek sezonu motocyklowych podróży to najlepszy czas, aby Twoje marzenia stały się rzeczywistością. Zapraszamy do salonów Ducati w całym kraju, gdzie poznasz wyjątkowy charakter Multistrady V4 podczas jazdy testowej. Tylko teraz skorzystasz też z atrakcyjnej oferty leasingu promocyjnego. Szeroka gama różnych wersji wyposażenia i wariantów kolorystycznych Multistrady V4 S sprawi, że na pewno znajdziesz model idealny dla siebie.

W ramach oferty finansowania przygotowanej we współpracy z PKO Leasing proponujemy leasing operacyjny na atrakcyjnych warunkach. Suma opłat to zaledwie 103%, a ramowe parametry oferty obejmują trzy proste założenia:

  • wkład własny w wysokości 45% ceny nowego motocykla
  • 24 rat miesięcznych w okresie 2 lat obowiązywania umowy
  • wykup pojazdu na koniec trwania umowy za kwotę odpowiadającą 19% wartości początkowej


Promocja trwa od 14 kwietnia 2023 roku i obejmuje wszystkie umowy leasingowe zawarte do dnia 12 maja 2023 roku. Oferta dotyczy wyłącznie nowych motocykli Ducati Multistrada V4 S, które znajdują się na stanie magazynowym dealerów i importera, standardowo objęte 4-letnią gwarancją fabryczną bez limitu kilometrów. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych kodeksu cywilnego. Zawarcie umowy leasingu uzależnione jest od akceptacji transakcji przez PKO Leasing S.A.


Chcesz dowiedzieć się więcej i otrzymać ofertę? Odwiedź lub skontaktuj się z Twoim dealerem Ducati.


#Ducati #MultistradaV4 #RuleAllRoads