Promocje dealera

Cyber Monday w Ducati: ostatnia szansa na skorzystanie z oferty specjalnej!

2022-11-26


Nie załapałeś się na wyprzedaże z okazji Red Friday? Nic straconego! W poniedziałek 28 listopada masz kolejną szansę na skorzystanie z niepowtarzalnych okazji.

W Cyber Monday ponownie wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Łowców Okazji. To kolejna okazja, aby kupić wybraną odzież motocyklową i lifestylową Ducati w niespotykanie niskich cenach. W dniu 28 listopada odwiedź dealera Ducati i skorzystaj z atrakcyjnych rabatów. Promocja obejmuje wybrany asortyment odzieży, który może różnić się w zależności od stacji dealerskiej. Zapraszamy do dealerów!

Znajdź dealeraPrzypominamy również o trwającej promocji na Scramblery. Tylko do końca bieżącego roku wraz z nowym Scramblerem Icon, Icon Dark i Urban Motard otrzymasz promocyjny pakiet korzyści serwisowych obejmujący bezpłatne przeglądy w ciągu dwóch lat. Czy jesteś gotowy na nieograniczoną wolność? 

Kultowy Scrambler może być Twój niemal natychmiast, a w dodatku z pakietem atrakcyjnych korzyści. Motocykle z rocznika 2022, standardowo objęte czteroletnią gwarancją bez limitu kilometrów, tylko teraz dostępne są z dwuletnim pakietem bezpłatnych przeglądów. Oznacza to, że przez dwa lata od daty zakupu nie musisz martwić się o koszty standardowych przeglądów swojego motocykla w autoryzowanym serwisie Ducati. W ten sposób możesz zaoszczędzić nawet 2500 złotych!

Dowiedz się więcej


#Ducati #CyberMonday